Close

Dne 8.12. 2018 proběhl vánoční turnaj pro děti v Běchovicích

Vánoční turnaj 2018

Vánoční turnaj pro děti v Běchovicích se nám vydařil. Zúčastnilo se celkem 12 hráčů v kategorii baby tenis a závodní tenis na celý kurt.  Děti hrály turnaj ve dvou skupinách, formou utkání každý hráč s každým v tabulce. Velkým překvapením turnaje a vítězem se stal nejmladší hráč a to teprve 7 letý Eliáš Novák, který svou výbornou hrou dokázal porazit i chlapce o  několik let starší. V kategorii na celý kurt zvítězil Adam Kočí, velmi pěkné druhé místo patřilo Jakubovi Jelínkovi a na krásném třetím místě se umístil opět Eliáš Novák.  Děti soutěžily o poháry, medaile a všechny  si odnesly i vánoční balíčky plné sladkostí.

Vítězové turnaje

Vítězové turnaje

Pro hráče naší tenisové školy připravujeme  dále masopustní turnaj v maskách, který plánujeme na měsíc únor nebo začátek března. Děti budou hrát již na celý kurt standardním způsobem a to na jeden vítězný set. Všechny Vás srdečně zveme. Poměřit své síly mohou přijít i hráči z okolních tenisových škol a soutěžit s našemi dětmi z Běchovic. Přihláška na telefonu 775 030 846 – Mirka Melicherová.

Přeji všem do Nového roku 2019 mnoho tenisových i osobních úspěchů.

Napsat komentář