Close

Vánoční turnaj pro děti v naší tenisové škole v Běchovicích

V sobotu 8. prosince a 14. prosince v naší tenisové škole proběhne pro děti vánoční halový zimní turnaj. Zúčastnit se mohou i hráči z okolních tenisových škol a to v kategorii minitenis – hrát se bude na malý tenisový kurt jeden set do 15 bodů. Hráči jsou rozděleni do skupin dle věku a výkonnosti.  Na druhém kurtu v tenisové hale bude zároveň probíhat tenisový turnaj pro děti na standardním tenisovém dvorci a to ve skupinách A+B pokročilí tenisté ve věku od 9 let do 15 let. Turnaj začíná od 12h a předpokládaný konec bude do 19h. Pro děti jsou připraveny poháry, medaile, diplomy a věcné ceny i vánoční balíčky plné cukrovinek. Srdečně Vás tímto zveme i s rodiči, kteří se mohou podívat, co jste se během školního roku naučili a případně Vám mohou i fandit při turnaji, samozřejmě v regulích fair-play… Mirka Melicherová trenérka

Napsat komentář