tenisová škola praha

dovolená s tenisem a víkend s tenisem

Příměstský  tenisový  tábor  Praha  Běchovice  léto  2017  – Areál Sank, Na Korunce 580, Praha

Co s dětmi o prázdninách???  Máme pro Vás skvělou nabídku – postaráme se o Vaše ratolesti v období letních prázdnin a to ve dvou termínech v čase od 9h do 15h po domluvě i déle. Tábory jsou jednodenní až pětidenní se zajištěnou stravou. Oběd, svačina a pitný režim. Doporučujeme i přesto mít pro děti připravenu ještě vlastní svačinku a pití. Tenis se vyučuje 4 hodiny denně dvoufázově a je rozdělen na dopolední a odpolední výuku s kondiční a technicko-taktickou přípravou. Tato akce je určena jak pro tenisové začátečníky, tak i pro pokročilé hráče.  Na konci tábora je připraven i turnaj o ceny formou minitenisu – na zkráceném tenisovém dvorci. Během programu jsou zařazovány např. fotbal, běh, florbal, výlet do okolí a jiné aktivity a v případě deštivého počasí máme zajištěnu halu….

Pro koho je tábor určen: děti od 4 let do 16 let  /začátečníky, pokročilé i závodní hráče/

Termíny tábora: 1.7. - 5.7. 2017, 30.8. - 3.9.  2017 -  lze i na  méně dní dle Vaší dovolené

Co mít s sebou: čepici na kurt, letní oblečení, tenisovou obuv na kurt a druhou obuv do haly, vlastní pití a svačinku / sladkost/, průkazku pojištěnce VZP a raketu.

Adresa areálu: Na Korunce 580, Praha 9 Běchovice – směr na Dubeč.

Program:  tenis  4h denně, kondiční a technicko-taktická příprava,výcvik u tenisové zdi,  fotbal, běžecké soutěže, florbal, badminton, ping-pong, výlet do okolí, tenisový turnaj o ceny na závěr.

Dozor:  Mirka Melicherová – trenérka 1. třídy /zdravotník/  - absolventka FTVS-UK Praha + kolektiv trenérů.    Ve fotogalerii na www.tenisovaskola.net naleznete fotky z minulých campů.

Strava:   oběd, svačina a pitný režim.

Čas konání:  od 9h  do 15h.

Cena tábora:   3.400 Kč / 5 dní nebo 680 Kč / 1 den

Platba musí být připsána na účet tenisové školy.

Přihláška se považuje za závaznou až po připsání částky na náš účet před zahájením tábora, popř. úhrada v hotovosti.

PŘIHLÁŠKA:   e-mailem:   melicherova.mirka@seznam.cz  nebo telefonicky na čís. 775 030 846

Povinností rodiče je předat pořadateli písemnou zprávu o zdravotním stavu dítěte  včetně léků, pokud nějaké bere a ofocenou zdravotní průkazku pojištěnce.