tenisová škola praha

dovolená s tenisem a víkend s tenisem

Naše tenisová škola pro Vás připravila týdenní tenisové campy v červnu, červenci , srpnu a září pro rodiny s dětmi, jednotlivce, začátečníky i pokročilé tenisty.  Tyto akce jsou každoročně velmi oblíbené, tenisová výuka probíhá v dopoledních hodinách na antukovém povrchu se dvěma trenéry, třetí kurt je určen pro sparing mezi hráči, pořádáme i turnaj o ceny pro pokročilé hráče,  klienti jsou rozděleni do skupin dle výkonnosti, maximální počet hráčů na dvorci 4 a trenér, děti  4-6 a trenér. Po domluvě s klientem lze zajistit i individuální výuku. Tenis  hrajete 5 hracích dní po 3h – dopoledne od 9h do 12h. V případě deště výuka probíhá i odpoledne další den.  Objednáváme  také  haly.

 Je zajištěna polopenze a ubytování, odpoledne výlety, koupání, horská kola, in-line brusle apod. Rodiny mají odpoledne vlastní program. V případě dětského soustředění je o děti postaráno nepřetržitě 24h denně, výlety, soutěže a dopoledne tenis. Pitný režim a strava 5 krát denně pro děti je samozřejmostí. Trenéři s licencemi Českého tenisového svazu jsou zárukou kvalitní  výuky  ke spokojenosti našich klientů. Komfortní ubytování v penzionech se sociálním zařízením a domácí stravou na horské chatě Zvonici v Kořenově, hotelu Adria v Kořenově nebo rodinném penzionu Akron v Tanvaldu s příjemným personálem a krásnou přírodou v okolí.  Cena za týdenní tenisový pobyt s plnou penzí, ubytováním, trenéry, 15h tenisu, novými míči, cena  od 7.000 Kč – cena záleží na úrovni  ubytování – penzion, hotel, plná penze nebo polopenze.  Zveme Vás na aktivní sportovní dovolenou s naší tenisovou školou Mirky Melicherové – trenérky 1. třídy, jakékoli dotazy Vám ihned zodpovíme na tel. 775 030 846. Přihlášky telefonicky a mailem: melicherova.mirka@seznam.cz    platba za týdenní pobyt předem převodem na účet.

Týdenní tenisová dovolená pro rodiny  2017 /červenec a srpen/

tuzemsko: 7.000 Kč/os., zahraničí 10. 000 Kč/os

Program: snídaně, tenis od 9h -12h, odpoledne výlet, koupání 5 hracíh dní - neděle, pondělí, úterý, čtvrtek a pátek - 15h tenisu, večeře a středeční grilování

Termíny: červenec a srpen dle Vašeho výběru

Kde: hotel Adria Kořenov, horská chata Zvonice Kořenov penzion Akron Tanvald - ubytování se soc. zařízením na pokoji polopenze, výlet, 1h wellness v případě využití tenisové haly k tréninku, pronájem kurtů v ceně pobytu s trenéry s licencí ČTS

Jizerské hory Rejdice, Josefův Důl, Harrachov, Špindlerův Mlýn, Lipno, Rožnov pod Radhoštěm, Slapy, Orlík – Trhovky,  Šumava, Sečská přehrada

Rakouské Alpy – Gossau, Francie – azurové pobřeží u Nice – La Vanade, Itálie – Lago di Garde, Chorvatsko, a další….. 

Týdenní tenisové pobyty zajišťujeme pro rodiny i jednotlivce s plnou penzí a tenisem. Máte-li rádi moře a exotiku, pak je tato nabídka určena právě pro Vás. Cena za týdenní pobyt na osobu 10.000 Kč s ubytováním, polopenzí, trenéry a tenisem dle Vaší výdrže. Přihlášky tel. 775 030 846.

Doprava vlastním autem. Platba převodem na účet předem.

Spolupracujeme s cestovními kancelářemi v Praze, všechny lokality jsou předem vyzkoušené hlavní trenérkou, včetně penzionů, personálu a tenisových kurtů i trenérů. Tradice od roku 1997 je zárukou kvality a komfortu pro Vás. Naším cílem je Vaše spokojenost s našimi službami  i trenéry s licencemi Českého tenisového svazu a Vaše pohodová aktivní tenisová dovolená, víkend.

Francie - Azurové pobřeží - tenisová týdenní dovolená
Le Tennis de la Vanade 2017 - pobyty během června až září.

Dovolujeme si Vám představit tenisové středisko Le Tennis de la Vanade, které se nachází ve městě Villeneuve-Loubet na francouzské Riviéře. Město Villeneuve-Loubet se rozkládá pár minut jízdy autem od moře a leží mezi městy Nice a Cannes. Tenisový klub je umístěn v členité krajině přibližně deset minut od pobřeží a je rozdělen na dvě části –antukové dvorce,(15)klubovou restauraci,ubytovací část,bazén a tenisové zázemí.(Pro Shop)Ve druhé části jsou kurty betonové,(39)rozmístěné kaskádovitě v krásné členité krajině, hlavní ubytovací budova(možnost ubytování až 180 osob ve dvou až čtyř lůžkových pokojích,  sociální zařízení je na jednotlivých pokojích nebo společné na každém patře budovy, dále je k dispozici studio pro dvacet dětí a trenéra) a parkoviště. Každoročně navštěvuje tento klub mnoho týmů z Německa, Belgie,  Švýcarska a České republiky a využívají příjemného klimatu k uspořádání tenisových kempů, kdy počasí dovoluje téměř celoroční hraní na venkovních dvorcích.


Víkendy s tenisem: 4.500 Kč / 2 osoby/ - květen až září 2017

polopenze a ubytování se soc. zařízením, 
4-6 h tenisu s trenérem na osobu
sobotní večerní grilování a 1h wellness
výlet na hrad Frýdštejn nebo Bozkovské jeskyně
tenis sobota a neděle od 9h do 12h
pronájem tenisového kurtu nebo haly v ceně pobytu

Kde: Jizerské hory a Sečská přehrada, výběr penzionů dle nabídky s polopenzí a ubytováním nebo kemp chatka...

od května do října výběr termínu víkendu dle Vás

Jizerské hory, Seč, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Český Krumlov, Šumava, Slapy

Víkendy s tenisem program:  příjezd v odpoledních nebo večerních hodinách do 19h, ubytování a večeře, seznamovací večírek, sobota v 8h do 8h 30 min. snídaně, odjezd na tenisové kurty, tenis od 9h do 12h, oběd ve 13h,  odpoledne výlet, volný program pro rodiny, večeře v 19h, ve 20h společenský večer, neděle snídaně, tenis od 9h do 12h, oběd ve 13h, odpoledne výlet nebo odjezd do Prahy dle požadavků klientů…  cena za víkend s plnou penzí nebo polopenzí, trenéry, novými míči a ubytováním v penzionu od 4.500 Kč pro dvě osoby. V případě deště je zajištěna hala nebo náhradní program, pokud hala není k dispozici ve formě výletu do Polska, hrad, zámek, aquacentrum Liberec, Ještěd, ZOO Liberec apod. Počet osob do 10 na dva trenéry, výuka skupinová, po domluvě lze i individuálně.

Ubytování je zajištěno v penzionech se sociálním zařízením na pokoji v penzionu Akron, horské chatě Zvonici, hotelu Adria Kořenov - výběr dle potřeb klienta. Strava formou polopenze nebo plné penze s domácí kuchyní – penziony jsou roky vyzkoušené s příjemným personálem a komfortem pro naše klienty.

Cena a platba za víkend:   cena od 4.500 Kč/2 osoby s polopenzí, 6h tenisu s trenéry, ubytování, platba předem převodem na účet.

Srdečně Vás zveme na naše víkendové a týdenní tenisové akce, které pro Vás již řadu let pořádáme v Jizerských horách a Sečské přehradě atd.

Akce pořádáme od května do září - víkendy

týdenní pobyty od soboty do soboty v červenci a srpnu dle Vašeho volného času.

Cena dohodou s trenérkou Mirkou Melicherovou

V případě Vašeho zájmu obratem volejte na telefon - 775 030 846 a bude Vám ihned sdělena naše nabídka...

Víkend tenis a lyže v Jizerských horách 2017  pro rodiny

Termíny:  březen 2017
horská chata Zvonice                                 
penzion Akron a hotel Adria Kořenov

Cena:  

6.000 Kč pro dvě osoby, plná penze, ubytování, skipas na 1 den pro 2 osoby, 6 hodin  tenisu pro dvě osoby v přetlakové hale Orea hotel Sklář Harrachov s možností využití hotelové wellness – sauna, bazén, fitness, whirpool. /trenéři, nové míče/.  Tenis v sobotu a neděli dopoledne, v odpoledních a večerních hodinách lyžování.

Chata Jana a Štěpánka se nalézají v rejdickém  údolí, sjezdovka leží 50 m od obou chat, ideální pro Váš lyžařský výcvik nebo trávení rodinné dovolené s tenisem. Večerní lyžování na vyhlášené 1 km dlouhé rejdické sjezdovce pro lyžaře a zvláště pro snowboardisty. Případně na lyžování odjezd do skiareálu Harrachov – 10 km od našich chat.

Víkend je určen  pro rodiny s dětmi, tenisové začátečníky i pokročilé hráče.Srdečně Vás zveme na víkend – tenis a lyže v Jizerských horách.

hotel Adria Kořenov, horská chata Zvonice Kořenov, penzion Akron Tanvald - ubytování a stravování a www.skiregion.cz – informace o rejdické sjezdovce. Přihlášky telefonicky na tel. 775 030 846 nebo mailem: melicherova.mirka@seznam.cz

Závaznou přihlášku na pobyt akceptujeme až po zaplacení částky na náš účet ve výši 50% z celkové ceny.